Produkt dnia
Konica Minolta Bizhub C3320i
Konica Minolta Bizhub C3320i
4 890,00 zł
szt.
Adapter światłowodowy hybrydowy LC/UPC-SC/UPC simplex SingleMode Adapter światłowodowy hybrydowy LC/UPC-SC/UPC simplex SingleMode
Producent: Qoltec
Cena: 46,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel UniFi DAC 10GbE 1m UDC-1 Kabel UniFi DAC 10GbE 1m UDC-1
Producent: UBIQUITI
Cena: 106,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przewód QD do RJ45 0,5m Przewód QD do RJ45 0,5m
Producent: Jabra
Cena: 117,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl